siemens-logo

خانواده SIMATIC یکپارچه و کارآمد

محصولات خانواده SIMATIC که قابل استفاده در مقیاس های مختلف است، برای هر کاربردی، راهکاری بهینه را ارائه می کند. با استفاده از سیستم مهندسی یکپارچه TIA Portal شما می توانید از یک سیستم با ثبات بهره مند شوید، همچنین می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کرده و زمان عملیاتی اجرای پروژه ها را کوتاه تر کنید.

خانواده SIMATIC شامل اجزای زیر است که کاملاً مکمل یکدیگر هستند:

  • کنترلرهای SIMATIC
  • سیستم های I/O
  • سیستم های کنترلی
  • نرم افزار مدیریت برای کنترلر SIMATIC
  • دستگاه های برنامه نویسی

تقاضا برای ماشین آلات و کارخانه های مدرن در همه صنایع به طور مداوم در حال رشد است. با استفاده از سیستم های اتوماسیون زیمنس، ضمن بهره مندی از حداکثر کارایی، انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن، می توانید تمام نیازهای خود را پوشش دهید.

کنترلرهای SIMATIC؛ راهکاری مقرون به صرفه برای اتوماسیون

کنترلر سیماتیک، گزینه ی ایده آل برای همه ی صنایع

زیمنس راه حل کنترلی بهینه ای را برای هر حوزه کاربردی – اعم از PLC یا PC ارائه می دهد. برای اتوماسیون کارخانه ، مهندسی مکانیک، مهندسی تولید یا فرآیند، برنامه های کوچک مستقل و همچنین برنامه های بسیار پیچیده.

فناوری کنترلرهای زیمنس، ماژول های منطقی مختلفی را شامل می شود از جمله: کنترلرهای Basic، Advanced و Distrubuted و همچنین کنترلرهای نرم افزاری

دسته بندی کنترلرهای سیماتیک عبارتند از:

  • LOGO! Logic Modules
  • S7-1200
  • S7-1500 – S7-300 – S-7400 کنترلرهای پیشرفته

Basic Controlers

کنترلرهای Basic گزینه هوشمندانه ای برای کاربردهای محدوده عملکرد پایین تا متوسط ​​هستند. آنها برای کاربردهای استاندارد و بدون خطر مناسب و در دسترس هستند. ورودی و خروجی یکپارچه و همچنین عملکردهای فن آوری یکپارچه راهکارهای فشرده(تجمیع شده) و مقرون به صرفه را تسهیل می کند. با استفاده از این سری کنترلرها، راهکارهای انعطاف پذیر برای شبکه های ساده با اتصالات ارتباطی یکپارچه و دارای قابلیت یکپارچه سازی قابل پیاده سازی است.

کنترلرهای Basic در پورتال اتوماسیون کاملاً یکپارچه پیکربندی و برنامه ریزی شده اند. (TIA Portal: Totally Integrated Applications) بنابراین شما از حداکثر بازده مهندسی بهره مند می شوید، و با افزایش پیچیدگی برنامه ها، می توانید آنها را به راحتی به کنترلرهای پیشرفته ارتقا دهید.

SIMATIC-S7-1200-siemens
logic-module-siemens
siemens-logo

کنترلرهای پیشرفته

کنترلرهای پیشرفته برای کاربردهای متوسط ​​و پیچیده مناسب هستند. کنترلر SIMATIC S7-1500  جانشین کنترلر SIMATIC  S7-300  و SIMATIC S7-400 در اتوماسیون گسسته و استاندارد برای کارخانه های نسل آینده و پیش رو است که این جانشینی طولانی مدت خواهد بود – نتایج قانع کننده ای را با قابلیت عملکرد منحصر به فرد و طراحی و مدیریت نوآورانه ارائه می دهد. کنترلرهای SIMATIC S7 با قابلیت توسعه ماژولار در طولانی مدت سازگارند، بدون تعمیر و نگهداری و همچنین مقیاس پذیر هستند و البته می توانند در TIA Portal پیکربندی شوند. آنها راهکار ایده آل برای پروژه های اتوماسیون هستند.

SIMATIC-S7-300-siemens
SIMATIC-S7-1500-siemens
SIMATIC-S7-400-siemens
فرم استخدام