Centralized Management Smart Energy Storage Systems

مدیریت متمرکز سیستم های ذخیره سازی انرژی هوشمند

Centralized Management Smart Energy Storage Systems

سازنده باتری تایوانی یک کارخانه با سیستم ذخیره انرژی هوشمند دارد. این سیستم از مجموعه‌ای از برنامه‌های ذخیره‌سازی انرژی هوشمند استفاده می‌کند که هدف آن کمک به مدیران برای محاسبه موثر مصرف برق کارخانه است. با استفاده از این محاسبات، مدیران می توانند استراتژی های مصرف انرژی را با هدف حفظ انرژی توسعه دهند. این سیستم ذخیره‌ سازی انرژی  از راه‌حل هوشمند اینترنت اشیا    Advantech  استفاده می‌کند. این سیستم مدیریت انرژی، حفاظت از محیط زیست و پایداری را در صنعت تولید جهانی ارتقا می دهد.

مزایا:

  • موانع اجرا را با راه حل های یکپارچه سخت افزاری و نرم افزاری کاهش می دهد
  • نظارت و تجزیه و تحلیل مصرف انرژی از راه دور به صورت آنلاین
  • کاهش 15 تا 20 درصدی هزینه های برق با تجزیه و تحلیل مصرف برق در ساعات اوج مصرف
Centralized Management Smart Energy Storage Systems

نظارت و کنترل سیستم ذخیره سازی انرژی

سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی (ESS) نقشی اساسی در کمک به ماهیت متناوب انرژی‌های تجدیدپذیر تولید شده توسط سیستم‌های تولید برق بادی یا خورشیدی ایفا کرده و تامین قابل اعتماد انرژی را فراهم می‌کنند. یک شرکت ارائه‌دهنده ESS در حال ساخت یک سیستم ذخیره‌سازی انرژی با چگالی بالا بود که برای دستیابی به راندمان انرژی و بهره وری بالا به یک کامپیوترلایه دسترسی شبکه نیاز داشت .  ARK-1220L  برای جمع آوری و نظارت بر داده هایی مانند مقادیر جریان شارژ ، دشارژ و دمای هر باتری از طریق پروتکل های Modbus  به کار گرفته شد. طراحی بدون فن و طیف گسترده دمای عملیاتی کارکرد ، آن را برای کار در محیط های سخت صنعتی مناسب می کند.

مزایا:

  • پشتیبانی از جمع آوری داده ها از طریق ماژول های I/O سری ADAM ادونتک و انتقال داده و ارتباط از طریق  Wi-Fi/ 4G / LTE / Ethernet
  • طراحی مقاوم و بدون فن
  • طراحی کم جا و DIN-Rail برای نصب آسان
ARK-1220
فرم استخدام